PARTNERZY

 

PŁYTA KNAUF GIPSOWO-KARTONOWA A20L


Zainstaluj  komfort na poddaszu!

Nowa, komfortowa płyta gipsowo-kartonowa Knauf A20 L dedykowana jest przede wszystkim do zabudowy poddasza: skosów, ścianek kolankowych, sufitów. Dzięki ponadstandardowej grubości 20 mm zwiększa stabilność konstrukcji, posiada wyższe parametry izolacji termicznej i akustycznej. Tym samym zwiększa komfort pomieszczeń użytkowych na poddaszu, które mniej są narażone na powstawanie spękań, są ciche, chłodne latem i ciepłe zimą. Płyta dostępna jest w wymiarach 2000x1200x20mm. Skrócona długość ułatwia transport na poddasze oraz montaż. Zwiększona grubość płyty dodatkowo nie wymaga podwójnego płytowania poddasza, co pozwala także zaoszczędzić koszty materiału, robocizny oraz czas.

 

 


MASA SZPACHLOWA SHEETROCK®

 

Fabrycznie przygotowana, gotowa masa szpachlowa SHEETROCK®, doskonale gładka i wygodna do zastosowania, zapewnia uzyskanie perfekcyjnego efektu  podczas szpachlowania połączeń oraz  całych powierzchni płyt gipsowo-kartonowych. Z równym  powodzeniem może być stosowana do naprawy pęknięć tynków cementowo-wapiennych z użyciem taśmy papierowej, które nie są narażone  na działanie wilgoci, do cienkowarstwowego wygładzania tynków wewnętrznych, a nawet do krycia  elementów metalowych (narożniki, wkręty, itp.).  Wysoka estetyka uzyskanych powierzchni ,  trwałość efektów, proste i wygodne nakładanie oraz uniwersalne zastosowanie przekonują inwestorów i wykonawców. To perfekcyjna masa, która posiada same plusy.


KNAUF GOLDBAND FINISH - gotowa masa szpachlowa

 

 Do tworzenia idealnie gładkich i równych powierzchni: Knauf Goldband Finish może być nakładany od grubości warstwy „0 mm do 3 mm”. Do stosowania wewnątrz budynku. Knauf Goldband Finish może być używany do: szpachlowania końcowego spoin pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi, wypełnionymi za pomocą mas Knauf Uniflott lub Knauf Fugenfüller (jako druga i trzecia warstwa do wykańczania połączeń).

Całopowierzchniowego, cienkowarstwowego szpachlowania na stabilnych starych tynkach (gipsowych, wapiennych, cementowo-wapiennych), powierzchniach betonowych. Szpachlowania czystych, stabilnych tynków żywicznych lub mineralnych. Cienkowarstwowego szpachlowania powierzchni lakierowanych (lamperie), powierzchni malowanych farbami dyspersyjnymi, tapet z włókien szklanych. Wypełniania spoin pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi o krawędziach typu AK, a także napraw pęknięć tynków wewnętrznych (od 0-3 mm) zbrojonych taśmą. Nadaje się do tworzenie różnego rodzaju faktur.

Knauf Goldband Finish jest masą szpachlową na bazie dyspersji żywicy akrylowej oraz mineralnych wypełniaczy i regulatorów czasu wiązania. Opracowane receptury są poparte wieloletnimi doświadczeniami w laboratoriach badawczych firmy Knauf Bauprodukte. Charakteryzuje się następującymi właściwościami: gotowa do użycia masa o konsystencji „gęstej śmietany”, łatwa do nakładania i szlifowania, długi czas obróbki i lekkie rozprowadzanie, dobra przyczepność i odporność na pękanie, po wyschnięciu i przeszlifowaniu biała, wysoko elastyczna.


 

SZUKAJ PO NAZWIE
Promocje !zobacz więcej...